Якщо вірити соціальним мережам, реноме Ігоря Трухима радше піднялося, ніж упало

SambirWZ
125

Якщо вірити соціальним мережам, реноме Ігоря Трухима радше піднялося, ніж упало

Про прикру ситуацію, яка спіткала міського голову Старого Самбора Ігоря Трухима, уже знають усі – повторюватися не будемо, бо веселого мало. Лише нагадаємо, його відпустили під заставу у 64 тисячі гривень. Ігоря Станіславовича бачать на вулицях міста, але, за чутками, ніхто йому в душу не лізе, бо бойки – люди шляхетні…

Депутат Старосамбірської районної ради Василь Курій запропонував соціальним мережам опитування громадської думки – як ставитеся до того, що сталося з паном Трухимом? Скажу відразу: треба було мати певний заряд мужності, аби запропонувати громаді таке опитування, адже йде слідство і правоохоронці можуть сприйняти це, як тиск на себе самих. Зрештою, і людям треба було набратися сміливості давати відповіді. Але, видно, часи уже не ті, щоб хтось перед кимось портками тряс.

В останні дні минулого року вирішили підвести лінію під «голосуванням». Звичайно, вона – не може сповна відповідати дійсності, бо далеко не всі можуть чи хочуть голосувати, але певну тенденцію сповна можна відстежити. Отож, опитування з приводу провини Ігоря Трухима вигладає так. «Не винен, це політичне замовлення» – 293 голоси, «Мені байдуже» – 18, «Винен, так йому і треба» – 12, «Дочекайтеся, коли почнуть говорити зацікавлені особи» – 5, «З якої він партії» – 3, «Дочекаємося рішення суду» – 2, «Чому страждають, тому що неугодні» – 1. Чого і слід було сподіватися – авторитет Ігоря Трухима, незважаючи на кримінальні провадження, залишається високим. Таке враження, що реноме навіть ліпше, ніж перед виборами.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар