Якщо давати на поля забагато поживи, то потім курчат Європа їсти не захоче

SambirWZ
216

Якщо давати на поля забагато поживи, то потім курчат Європа їсти не захоче

У попередньому спецвипуску ми розповіли про факти, здобуті активістами Рудківської округи, про те, що начебто на поля неконтрольовано вносять гербіциди та іншу хімію, що шкодить і екології, і людям. Це, до речі, проблема, яка останніми роками турбує багатьох. Або справді хімії забагато, або тему занадто роздувають. Нам приємно, що відразу після публікації зреагували керівники структурного підрозділу «Захід-Агро МХП». Зокрема, Богдан Скабара, який так само має право на власну точку зору.

У КОМЕНТАРЯХ для «Високого Замку» він пояснив, що їхня компанія займається вирощування сільськогосподарських культур на території усієї України і входить у структуру «Миронівський хлібопродукт». Хочу авторитетно ствердити, що наша компанія шанує свій імідж і у жодному випадку не буде вносити на поля препарати, які заборонені для використання на території України. Усі препарати є сертифіковані і купуємо ми їх у великих провідних компаній. Наша продукція здебільшого йде на годівлю птиці фірми «Наша ряба», яка входить в структуру «МХП», і експортується у країни Євросоюзу, де вимоги до стандартів дуже високі, а тому дозволити собі під зернові вносити не те, або у занадто великих кількостях ми не можемо.

М’ясо курчат досконало перевіряють фірми – покупці на вміст нітратів чи інших шкідливих речей. Тому перед тим, ніж вносити засоби захисту на поля, ми перевіряємо доцільність внесенення та економічний поріг шкідливості на цих культурах.

Що стосується самого процесу внесення засобів захисту рослин на поля, то даємо агрономам і механізаторам чіткі вказівки та інструкції: коли, як і що вносити. Може десь щось хтось і схибив, але це поодинокі випадки і порушників жорстко караємо аж до звільнення. Ми і надалі будемо контактувати з усіма сільрадами, на території яких працюємо, з пасічниками, громадськістю. Ми зацікавлені у раціональному і грамотному використанні людських земельних паїв і не виснажувати ґрунти, бо угоди укладали на 7-10 років з перспективною переукласти…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити