Якщо депутат не наближений до очільників міста, то тротуари, наближені до центру, не ремонтують?

SambirWZ
28

Якщо депутат не наближений до очільників міста, то тротуари, наближені до центру, не ремонтують?

На цей номер газети на прохання читачів ми мали підготувати критичну замітку з приводу жахливих тротуарів на вулиці Січових Стрільців у Самборі. Це – центр міста, це великі людські потоки, бо ж школа поруч. А доріжки такі, що жінки шпильки ламають. Визнаємо, що останнім часом у місті багато робиться у плані благоустрою, але влада мала б визначатися і з тим, які вулиці треба робити найперше.

Якось так мала виглядати ця замітка, але несподівано для нас випередив справу депутат Володимир Кульчицький-Поливка, який повідомив приблизно таке: і торік закладали певну суму грошей на цей тротуар, і цьогоріч, але спливають останні теплі дні, а ремонтників не видно. Це його округ і він вважає, що навмисне ратуша затягує ремонти, аби помститися депутатові за його принципову позицію. Насправді, Володимир Богданович часто критикує очільників і це, на його думку, стало причиною помсти. Згадав і новітній та дорожезний фонтан, який буквально у кількох десятках метрів від поганого тротуару, мовляв, це все одно, що хлоп без порток, але в гарному капелюсі… У міській раді і лише за цієї каденції чомусь склалася така дивна ситуація, що наближеним депутатам на їхніх округах роблять справи частіше, ніж не наближеним. Або ж таке: той чи інший за бюджет не голосує, а ми йому маємо щось там робити… Це геть погано, бо від позиції депутата пішоходи не повинні страждати.

І ще про дороги. Минулого тижня бісковичани заблокували трасу у рідному селі, домагаючись ремонту вулиці Шкільної – гроші начебто є, але майстрів не видно. Ми не стали глибоко вникати у цю ситуацію, випрошувати коментарів у сільських урядників, але ще раз хотіли б попросити владоможців пильнувати дороги і не доводити людей до відчаю. Ми і раніше про це просили зі сторінок газети, коли горяни домагалися ремонту шляху зі Стрілок до Мшанця. Люди не хочуть миритися з чужим лінивством на дорогах.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити