Яцковський, якого ми пам’ятаємо…

SambirWZ
52

Яцковський, якого ми пам’ятаємо…

Усі ми нинішні колись станемо колишніми. Благо, що до пенсії чи після неї ще поживемо, але трапляється, що губимо авторитетів. Як от, завчасу пішов від нас у Засвіти тренер та організатор спорту Володимир Яцковський. І так важливо, щоб друзі та вихованці його пам’ятали… 

У САМБОРІ вп’яте відбувся баскетбольний турнір пам’яті Володимира Яцковського. Участь у змаганнях взяли юні баскетболісти зі Самбора (дві команди), Львова та Пустомит. Перед початком гри спортсменів привітали начальник відділу молоді та спорту Роман Білинський, директор ДЮСШ Іван Ковалик та тренери спортивної школи. Згадали добрим словом Володимира Яцковського, його вміння працювати з молодими талантами… За результатами проведених ігор, першість здобули господарі поля – команда Самбір-1 (тренер Наталія Шкимба), другими стали баскетболісти зі Львова. Третю сходинку посіла команда Самбір-2 (тренер Лілія Яцковська). І замкнули рейтинг спортсмени з Пустомит.

Організатори турніру висловили вдячність за підтримку підприємцям, які долучилися до проведення турніру та приготували учасникам солодкі подарунки, – голові райспоживспілки Володимиру Малецькому, приватним підприємцям Володимиру Меленю, Костянтину Довольнову, Віталію Цуприку, особлива подяка президенту БК «Самбір» Андрію Бальовському.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити