Єдина радість: у владі пам’ятають про Катино та Лопушницю

SambirWZ
46

Єдина радість: у владі пам’ятають про Катино та Лопушницю

«Доброго дня, пишу з села Лопушниця Старосамбірського району. Мене звати Назар Савчак. У нас в селі кілька місяців тому була велика вода, в одному місці на повороті забрало майже всю дорогу і підмило береги, змило всі мости і в багатьох місцях забрало дорогу. Багато машин потовклося вже там… Стільки часу пройшло, а ніхто нічого не робить. Громада сіл Лопушниця і Катино не раз зверталися у сільську раду, але там не реагують. Нас у цих селах – близько тисячі людей живе. І як нам жити далі в таких умовах? Прошу звернути увагу на цю проблему. Дякую»

ІЗ ЗМІСТОМ цього листа до редакції «Високого Замку» ми познайомили першого заступника голови РДА Романа Батючка і першим ділом він сказав, що написано дуже делікатно та інтелігентно. Ми так зрозуміли, що могло бути і гірше. Зрештою, гірше і було, бо три десятки тамтешніх мешканців уже приходили сваритися у «білий дім». Пан Батючок зазначив, що цю проблему в адміністрації знають. Відразу після паводку про збитки дали знати у Львів, Львів – у Київ. Постійно турбують Департамент дорожнього господарства ОДА. Станом на зараз, для того, аби відновити мостики та дороги, які понівечила стихія, треба щонайменше 20 мільйонів гривень. Днями голова області Максим Козицький розпорядився своїм підлеглим, які відають проблемами доріг та фінансів, вишукати в резервному фонді ОДА необхідну суму грошей і взятися до роботи, зазначив Роман Батючок.

Ось така відповідь селянам. Ми розуміємо, що їм треба не стільки відповідь, скільки реальних ремонтів, але наразі є те, що є. Єдине втішне – у владі про Лопушницю та Катино пам’ятають.

Христина БАХУРСЬКА.

Вас це може зацікавити