Івана Маланкевича депутати навчили дисциплінованості, тепер він вчить інших…

SambirWZ
89

Івана Маланкевича депутати навчили дисциплінованості, тепер він вчить інших…

Головний інженер водоканалу отримав догану за те, що поїхав вирішувати у Львів виробничі проблеми

Під кінець тижня до “Високого Замку” звернувся головний інженер Самбірського водоканалу Володимир Хомишин і розповів, що він отримав догану від свого начальника Івана Маланкевича. Виявляється, за недисциплінованість… А нам одразу пригадалося, що про дисципліну на водоканалі ми писали у середині серпня. Цікава, скажу вам, історія… Процитуємо “шматочок”своєї публікації “Депутати помітили, що член команди міського голови не те, що не спізнюється, а інколи не ходить на роботу”.

«Те, що в команді Самбірського міського голови Юрія Гамара щось не так, переконалися усі. Коли ж самі члени команди, які мають берегти політичну, ділову і господарську цноту шефа від розмаїтих скандалів чи чуток, їх продукують, стає зле… Чергова тема виникла серед депутатів міської ради: заступник начальника водоканалу Іван Маланкевич начебто нечасто ходить на роботу…

І ось такий прокол: члена команди міського голови пана Маланкевича депутати упіймали за тим, що не часто ходить на роботу… Можна двояко ставитися до цього факту: не може ж керівник, а тим паче, водоканалу, постійно сидіти за робочим столом і… чекати, коли прийдуть перевіряльники робочого часу. Його місце скрізь, де є труби з водою і каналізація. З другого боку, і депутатам не маємо права не вірити… Заради справедливості треба сказати, що пана Маланкевича ми бачили в місті на певних акціях, що явно не пов’язані ні з водою, ні з каналізацією, але були впевнені, що упоравшись з усіма проблемами свого підприємства, чоловік як член виконкому ще має час на громадські діяння… За словами окремих депутатів, які повели своє розслідування, вони склали акт про те, що заступника директора водоканалу не було на роботі більше трьох годин. Керівник підприємства Степан Кульчицький, підтвердили обранці, акт перевірки підписав. Окремим пунктом перевірятимуть, у який час заступник директора водоканалу перетинав кордон з Польщею. Схоже, назріває серйозний скандал…”

Одразу зазначимо, у серпні ні скандалу, ні наслідків перевірки, ймовірно, не було, бо ми б щось чули. Зате Іван Маланкевич тепер став поборником дисципліни. І  головний інженер нам це підтвердив. 2 листопада Володимир Хомишин, за його словами, поїхав до Львова на приватну фірму “ЛТД”, щоб отримати на підприємство дозвіл на спеціальне водокористування та нормативи водовідведення – якось так звучала мета відрядження. Проте, за один день, твердить, не упорався, повернувся додому пізно ввечері і уже не турбував свого керівника. А вранці близько сьомої подався на львівську маршрутку, щоб довершити справи попереднього дня. Однак приблизно о 7.40 йому зателефонували з водоканалу і попросили негайно з’явитися на роботу… Уже потім пан Володимир дзвонив до свого шефа з маршрутки і пробував роз’яснити, чому знову їде у Львів. Те, що головний інженер перебував саме на цій фірмі, є відповідна довідка, квитки. Уже потім головний інженер дізнається, що йому готують дисциплінарне стягнення за… прогул. Профком не дав згоди на покарання, хоча перед тим, за словами Володимира Хомишина, йому готували навіть звільнення з посади. Звільнення, міркує  собі, це крок до того, аби поставити на його посаду когось іншого. Догану збирається оскаржувати у судовому порядку, а наразі написав заяву у прокуратуру – обласну та місцеву. У документі розповів про зловживання нового керівника водоканалу Івана Маланкевича. Ми не будемо їх повторювати, нехай правоохоронці з’ясовують, але якщо підтвердиться написане, то приємного мало. Наприклад, нас здивував факт, описаний у листі до прокурорів, що станом на сьогодні, у підприємства є… дві печатки.

Але повернемося до догани. Пан Хомишин не їздив у Львів у власних справах. Та навіть якби і були власні справи, то кожен керівник розуміє і закриває очі. Тут директор не зрозумів навіть те, що головний інженер другого дня їздив у справах виробничих, хоча допускаємо, що пана Маланкевича повторний візит у Львів головного інженера міг роздратувати, що, ймовірно, саме того дня пан Володимир був потрібен начальникові в Самборі… Ми найменше хотіли б влазити у справи водоканалу, тим паче, після звільнення попереднього керівника Степана Кульчицького мікроклімат там, схоже, не найкращий. Ми не лізли туди, коли начебто хтось кудись вивозив чи не вивозив начальницький сейф, коли попереднього директора сторож навіть не пустив на територію, бо Степан Кульчицький став стороннім… Не так давно на посаду заступника начальника прийшов порядний чоловік з великим досвідом керівної роботи Роман Затварський, проте досвід не водо-каналізаційний. Хоча і сам пан Маланкевич приходив управляти без відповідного досвіду. Якщо зараз Дамоклів меч навис над головним інженером, який, як ніхто інший, знає усе, що твориться, то можна прогнозувати, що невдовзі колективом будуть керувати всі, тільки не професійні водоканалізаційники. Колектив, як нам здалося, байдуже реагував на різні кадрові перестановки та інші нестандартні ситуації, і нині сам в шоці…

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар