Іван ДЕНЬКОВИЧ: «Поки районом керуватиме Андрій Жепко, жодної гривні в районні структури не дам»

SambirWZ
196

Іван ДЕНЬКОВИЧ: «Поки районом керуватиме Андрій Жепко, жодної гривні в районні структури не дам»

Ми обіцяли, що будемо оприлюднювати імена жертводавців, які відгукнулися на заклик допомогти Рудківській лічниці, яка була визнана як опорна для приймання імовірних хворих на коронавірус вже після того, коли у Львові бракуватиме ліжок. Коли до нас дійде черга і чи дійде в принципі, ніхто не знає, але Рудки інтенсивно почали готуватися – проводять деякі ремонти, купують все необхідне. У таких випадках кажуть: не було щастя, та нещастя допомогло. Все, що зробили та придбали, в містечку і залишиться. 

ЧЕРГОВУ «порцію» з прізвищами небайдужих, які перекидували кошти на «Агенцію розвитку м. Рудки», оприлюднила райдержадміністрація. І ми виконуємо свою обіцянку. Іван Денькович перерахував 300 гривень, Мар’ян Вавжишин – 10 тисяч, Олег Домчак – 10 тисяч, ЛВ «Арка» (Любомир Дубас) – 20 тисяч, ФГ «Оазис» (Володимир Кужидло) – 50 тисяч, Тарас Копиляк – 10 тисяч, Володимир Шведа – 20 тисяч гривень. 20 тисяч гривень перерахував лікарні директор «Омеги» Петро Мошуманський… Як тільки новина на початку минулого тижня потрапила у соціальні мережі, не забарилися коментувальники. І як ви думаєте, з приводу чого? Не важко здогадатися, що скептики реагували на невисокий внесок директора Самбірського ТзОВ «Ринок-сервіс» Івана Деньковича. І хоч дарованому коневі в зуби не заглядають, політичні опоненти вирішили і на цьому творити погоду, мовляв, такий багатий чоловік, а так мало дав… До речі, коли у 2014 році люди збирали на армію гроші, то з п’яти гривень ніхто не глузував…

На щастя, зголосилася керуюча справами райдержадміністрації колишньої каденції Руслана Ревть і доступно пояснила нинішнім чиновникам «білого дому», що сайт РДА чи її сторінка у ФБ не є майданчиком для політичних розбірок. Це офіційна сторінка для владних повідомлень. Коментарі викинули. Але ж тема залишилася… І ми, аби вдовольнити інтереси читачів, вирішили взяти коментар у пана Деньковича. Виявляється, до нього зателефонував один поважний пан зі Львова і попросив перекинути на «Агенцію розвитку Прикарпаття» 100, 200 чи 300 гривень для фінансування заходів боротьби з небезпечною хворобою. Мовляв, ми не будемо просити у небагатьох великих компаній багато грошей, а ліпше по трішки з багатьох… Загалом логічно, і Іван Степанович взяв найвищу планку – 300 гривень. Насправді, запропонований рахунок був рахунком «Агенції розвитку м. Рудки». Погодьтеся, «розвиток Рудок» і «Агенція Прикарпаття» – це зовсім різні речі. І після опублікування сум прізвище «Денькович» несправедливо стало предметом насмішок. Якби я знав, каже директор самбірського ринку, що то гроші для Рудок, взагалі ні копійки не перерахував би. Я мешканець Самбора і допомагаю та й раніше допомагав Самбірській ЦРЛ. А для Рудок є районні чиновники і нехай шукають меценатів у себе. І взагалі, завершив свій коментар пан Денькович, поки районом буде керувати Андрій Жепко, жодної гривні на районні структури не дам.

Наприкінці минулого тижня, і це нам підтвердив голова РДА Андрій Жепко, в області вирішили, що наступною лічницею після львівських, яка прийматиме хворих, буде Стебник, що має більше 200 ліжок… Але Рудки однаково готуються, збираючи гроші меценатів.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити