Івану Пиртику не подобаються дороги і графік маршруток

SambirWZ
175

Івану Пиртику не подобаються дороги і графік маршруток

На сесії Самбірської районної ради депутат Іван Пиртик виголосив аж три запити, причому виголосив по-юридичному розкішно, з посиланням на усі необхідні закони. Він вичитував їх з трибуни доволі врочисто, але ми скажемо простіше: опікувався ремонтом доріг Рудки-Чайковичі, Острів-Вощанці в межах Роздільного.

Це були наряди голові РДА Миколі Фрею, який потім зазначив, що всі дороги – це, певна річ, його біль, але вони належать Службі автомобільних доріг. Депутати зажадали зустрічі з представниками дорожників, і вона таки відбулася, проте, як нам видається, розмови з дорожниками – добра річ, але і вони не всесильні. Треба визнати, цьогоріч взагалі відбулася дорожня революція, масштабів якій ми не бачили з часів незалежності. Але коли в одному закутку щось ремонтується, то людям з іншого – уже не терпиться. У чомусь мають рацію…

Про іншу дорогу нагадав колегам депутат Богдан Марчук. П’ять років попередньої каденції у сесійній залі відсидів Богдан Ладанай і, як тільки він брав слово, то уся владна рать уже знала, що мова йтиме про шлях від Бабино до Місткович і далі. Довго говорив, каденція скінчилася, а дороги все одно нема. Естафету пана Ладаная продовжив Богдан Марчук… Але якщо ми починали з пана Пиртика, то ним і завершимо. Він попросив перевізників переглянути графік руху маршруток з Погірців до Рудок. На проміжку 7.30-9.25 нема жодного транспорту до Рудок. Люди міряють пішки 7 кілометрів. Селяни з цих країв просять автобуса, який би їхав з Погірців приблизно о 8.20.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар