І в їдальнях сільських шкіл можна бізнес провадити

SambirWZ
25

І в їдальнях сільських шкіл можна бізнес провадити

На Старосамбірщині провели такий собі експеримент з харчуванням учнів. У Торчиновичах шкільну їдальну віддали орендарям.

До речі, ризикнула відома у Самборі підприємець Аделя Левкович. Недавно у закладі була голова райради Тетяна Терлецька, а потім поділилася своїми враженнями. Дітям і батькам гаряче харчування сподобалося – і смачно, і недорого. Платять татусі і матусі, але витрати варті того, щоб діти змогли посмакувати. Ми подумали про те, що і в навчальних закладах можна провадити бізнес за невисоких цін.

Хоча правда і в іншому: Торчиновичі мають сотню дітей і харчувати їх можна. А у маленьких школах бізнес радше всього, не піде. А пані Терлецька вважає, що усі діти мають бути у  рівних умовах і або харчуватися, або не харчуватися взагалі. Хоча зрозуміло, було б ліпше, якби мали змогу перекусити на перервах скрізь. Станом на сьогодні, допомогти школам налагодити харчування бюджетним коштам дуже складно, бо грошей нема.  Нині складно навіть забезпечити харчуванням пільгові категорії дітей.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити