І дерева падали, мов сірники…

SambirWZ
201

І дерева падали, мов сірники…

Минулого четверга посеред ясного неба розпочалася гроза. Начебто недовго лютувала, а лиха трохи наробила. Дощ, сильний вітер в районі села Чернихів повалили на львівську трасу 14 дерев, які частково перешкоджали руху автотранспорту, проте відчутних зупинок не було. 

ЛІКВІДОВУВАЛИ наслідки стихії надзвичайники, військовики та працівники поліції, яким знадобилося для роботи майже чотири години. В деяких селах випав град, за свідченням очевидців, розміром у перепелине яйце. Ми дізналися, що одному ґазді «манна» небесна потовкла чотири курчата, іншому вибила лобове скло на стареньких «Жигулях», а у одному з навчальних закладів Самбора дощова вода потекла кудись не туди і спортзал залила каналізація.

Але це ще можна пережити, гірше, що град понищив посіви фермерів та інвесторів і людські присадиби з бульбою.

У приватній розмові з нашим репортером голова Самбірської РДА Микола Фрей (за сумісництвом – мешканець Чернихова), розповів, що того дня – якраз на Петра, у селі був празник і його гості, очікуючи на маршрутку, стали жертвами граду. Тому бере на себе в односторонньому порядку обов’язок звести на трасі біля рідного села ще одну криту зупинку. Може навіть власним  коштом…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар