І за скільки метрів виходок від школи? Педколектив Тисовиці звинуватив нашу газету у «недружбі» з математикою

SambirWZ
204

І за скільки метрів виходок від школи? Педколектив Тисовиці звинуватив нашу газету у «недружбі» з математикою

Пане Іваничук!

Педагогічний колектив Тисовицької школи прочитав Вашу статтю «Дожилися: у Тисовиці виходок за «500 метрів» від школи» і дуже обурився. У Вас  недостовірні дані про розміщення «виходка» (як Ви висловилися) у Тисовиці, а також повна відсутність такту і, очевидь, Ви «не дружите» з математикою. Не там шукаєте сенсацій! Складається враження, що Ви підслухали  на базарі якісь репліки й без перевірки фактів відразу опублікували в газеті.

Доводимо до Вашого відома: «виходка» за «500 метрів» від школи в Тисовиці нема і ніколи не було, як і, напевно, немає в Україні. Даремно старалися!

Педколектив школи с. Тисовиця.

НАШ спецвипуск напрочуд демократичний і намагаємося шанувати будь-яку точку зору читачів, тим паче, коли йдеться про наші публікації. Те, що ми отримали на електронну скриньку, нас вразило – чесне слово, давно не звинувачували журналістів у бездумному пошуку дешевих сенсацій, бо їх і без пошуку вистачає. Якщо це справді писали педагоги, то нам печально, бо порівняти звіт з засідання колегії РДА з «підслуханим на базарі» якось не зовсім ґонорово. Про виходок за «500 метрів» ми почули не від кого-небудь, а від керівника районної освіти Богдана Беницького. І цю цифру навмисне брали в «лапки», бо справа не у математичних цифрах, а в образності, яку допустив освітянський очільник, вважаючи що дитяча вбиральня на далекій відстані. І це справді факт – нам педагоги прислали фото і видно, що туалет, збитий з дощок (якщо це він), далекувато і видається він якимось холодним як на зимові місяці шкільної науки. Якщо це влаштовує самих вчителів і батьків дітей, то нехай так і буде, але якщо вже на рівні відділу освіти та адміністрації району піднімають цю проблему, то вона, видно, дратує районних начальників більше, ніж вчителів, які написали нам листа. Та дякуйте Богу, що взагалі хтось заговорив про Тисовицьку школу, у якій, опріч туалетів, є інші ремонті проблеми. А ви ще й «прозиваєте» журналістів… Зрештою, ми уже живемо у тому тисячолітті, коли чи не кожен господар, який себе поважає, має туалет у помешканні, а нам толкують, що то дерев’яне позаду школи не за «500 метрів», а ближче… І цей лист ми  вважаємо сенсацією більшою, ніж відсутність внутрішньої вбиральні… І якщо до цього звикли місцеві обивателі, то керівник освітянського відомства вважає це неприпустимим – і правильно робить. А втім, дивно не те, що пан Беницький це сказав, і навіть не те, що вчителі обурилися нашою публікацією, а те, що батьки дітей Тисовиці так багато років терплять.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар