І колишній працівник лісгоспу деревину крав…

SambirWZ
36

І колишній працівник лісгоспу деревину крав…

Це уже щось неадекватне коїться в наших лісах. От нема тижня, аби поліція не лапала «чорних лісорубів». Чому, незважаючи на численну кількість кримінальних проваджень, ліс все ж крадуть?

НАМ уже не вперше доводиться констатувати той факт, що злодії просто нічого не бояться. Якби у нас негідників садили до цюпи, то з десяток інших до лісу уже не йшли б… З найсвіжішого: у Старосамбірському районі поліцейські викрили та припинили незаконну вирубку дерев, інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

Четверо зловмисників, вступивши у злочинний зговір, вирубували та вивозили деревину з лісового масиву, який перебуває під захистом держави. Слідчі відкрили кримінальне провадження, встановлюють суми завданих збитків.

…Під вечір під час відпрацювання території Старосамбірського лісгоспу оперативники відділу захисту інтересів суспільства і держави поліції Львівщини спільно з співробітниками територіального підрозділу поліції затримали групу осіб, які орудували в масиві поблизу села Терло. Особи зловмисників уже відомі – 50-річний місцевий мешканець, колишній працівник лісгоспу, та кілька молодих людей. Правоохоронці вилучили зрубані ялиці, бензопили, ланцюги та вантажний автомобіль, за допомогою яких здійснювалося трелювання та вивіз незаконно зрубаної деревини.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити