І працювати не хочемо, і за пенсіями у гори йдемо

SambirWZ
219

І працювати не хочемо, і за пенсіями у гори йдемо

Коли попросили читачку самій викласти на папір свої міркування, а ми тільки опублікуємо, та відмовилася, мовляв, стара уже… Але дуже попросила надрукувати її думки в газеті, і то великими буквами, і то на першій сторінці. Бо в її молодості такого не було.

Самбірянку розтривожив факт з нашої газети, що підприємство з іноземними інвестиціями не може знайти 20 робітників. Питала, чому “біржа праці” не скеровує туди людей… Виявляється, скеровує, але тільки одна людина погодилася працювати. Ми пробували пояснити старшій пані, що виростає покоління людей, які не здатні ходити на роботу “з дев’ятої до шостої” і чемно працювати, бо нині вигідніше не працювати, їздити на заробітки чи перебиватися тимчасовими заробітками, чи мирно стояти на “біржі”, знаючи, що місяць мине і копійка капне. Такі люди, як правило, не платять податків, внесків у Пенсійний фонд від них йде “нуль”, але коли прийде час пенсії за віком, то захочуть грошей.

Тему несправедливості продовжила наша читачка. Вона розповіла нам про давню проблему. Як відомо, пенсіонери на Старосамбірщині отримують підвищену пенсію (чи то на 20, чи то на 25 відсотків). Але багато негорян, коли їм приходить час пенсії, прописуються у гірській місцевості і тягнуть у свій гаманець більше грошей. А ті, які не можуть там прописатися, залишаються обділеними. Нам відомо про таку ситуацію, ми кілька років тому розповідали, що багато правоохоронців, які мають і без того великі пенсії, прописуються у гірській місцевості, щоб збільшити свої статки. Але на це нема спасу, бо кожен з нас має право прописатися там, де хоче… А що вдієш, за такими законами  живемо…

Наостанок до того, чи хочемо ми працювати. Минулого тижня зателефонував головний лікар хоспісу у Городищі Тарас Струк і повідомив, що у його нову структуру на посаду терапевта, а по суті завідувача відділенням, не може знайти терапевта. Самбірські доктори чомусь не хочуть йти навіть на обіцяну високу зарплату. Просив дати оголошення в газеті, що ми і зробили, бо хочемо долучитися до доброї справи – укомплектування штату хоспісу непрацюючими терапевтами. Тел: 067-67-30-403.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар