«Італійці» самі себе заточили у винайнятій квартирі

SambirWZ
205

«Італійці» самі себе заточили у винайнятій квартирі

Все ж свідомі люди у нас є, розпочав свою розповідь керівник Самбірського міського центру надання первинної медичної допомоги Олександр Сілецький. А справа була така: з Італії повернулися подружжя львів’ян та ралівчанка. 

Знаючи, що може бути біда, винайняли собі помешкання, попередили господарів, що їм треба самоізолюватися. Прибули і зачинилися. Харчі, до слова, доставляли ті ж власники квартири. Першого ж дня вони телефоном сконтактували з паном Сілецьким, який регулярно їм дзвонив, або навпаки, і в такому неконтактному спілкуванні лікар давав поради. Ніхто з сусідів не знав, що там перебувають «заручники» коронавірусу, бо інакше люди влаштували б під помешканням ще одні Санжари. Почувши про це, ми не могли не запитати: а ті «італійці» мали якісь симптоми? Ні, вони приїхали в Самбір абсолютно здоровими і минулої суботи поїхали здоровими. Але свідомо пішли на самоізоляцію, аби не наражати на небезпеку когось. Гості подякували пану Сілецькому за поміч, який попросив нас ще раз розтлумачити людям, що ті родичі, які повернулися з країн ризику, навіть якщо цілком здорові, все одно мають усамітнитися. І це правда, бо чуємо поміж людьми, що в наші села повернулися чоловіки чи то з Польщі, чи то з Чехії і, маючи трохи грошей, від ранку до вечора пиячать в генделиках, пригощаючи друзів.

Ми розповіли про добрий приклад «італійців» одному знайомому і той навіть не здивувався: «До мене, – каже, – звернувся приятель з проханням підшукати йому квартиру на 2 тижні. Приїхала з Чехії донька, яка самоізолюється у їхній хаті, а батьки підуть на найману».

ДО ТЕМИ. Самбіряни, які нещодавно повернулися з-за кордону, перебувають у самоізоляції. За інформацією Самбірського центру первинної медико-санітарної допомоги, це 59 дорослих та 15 дітей.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити