Ґвалтівник-убивця може сісти у в’язницю до кінця днів своїх

SambirWZ
145

Ґвалтівник-убивця може сісти у в’язницю до кінця днів своїх

Самбiрська місцева прокуратура здiйснювала процесуальне керiвництво   у кримiнальному провадженнi за фактом, який свого часу здійняв немало галасу… 

У ХОДI досудового розслiдування з’ясували, що житель с. Конюшки – Тулиголiвськi, 1990 року народження,  якого раніше не раз судили, 28  грудня 2017 року у рідному селі проник у  будинок самотньої пенсiонерки. Застосував до старенької грубу фізичну силу, завдав їй множинних тiлесних ушкоджень та ще й зґвалтував. А потім задушив… Знайшов у скромній хатині гроші і утік… У ходi досудового розслiдування у пiдозрюваного вилучили викраденi у пенсiонерки 28500 гривень. Загалом потягнув звідти 33 тисячі.

Обвинувальний акт надiслали у  Самбiрський мiськрайонний суд для розгляду по cyті. За такий негідний вчинок чоловікові загрожує від 10 poкiв позбавлення волi до довiчного ув’язнення. Обвинувачений перебуває пiд вартою. 

Василь СЕНЕЧИН. Прокурор Самбірської місцевої прокуратури.

ВІД РЕДАКЦІЇ:Випадок, про який нам розповів пан прокурор, насправді вражає. Треба визнати, що такі ситуації траплялися і раніше – маємо на увазі, що грабіжники полюють за самотніми пенсіонерами, знаючи, що у них є гроші. Ця жінка назбирала аж 33 тисячі, частину з яких негідник встиг потратити. Зважаючи на це, дуже просимо сільських пенсіонерів, які з праці рук та бідненьких пенсій назбирали собі грошей на старість і біду, не тримати їх удома. Чи у банк покласти, чи родичам передати на зберігання. Бо якраз ці суми і стають причиною того, що трапилося у Конюшках-Тулиголівських.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар