«Де хочу, там і їжджу: чи по клумбі, чи по квітах…»

SambirWZ
212
Ще раз скажемо, бо про добре не гріх і кілька разів – працівники Самбірського КП «Об’єднане» напередодні Великодня дуже сумлінно попрацювали – честь їм, хвала і зарплата вповні і вчасно! Двірникам влаштовували толоки і рад не рад, а доводилося вичищати усі закапелки, які наповнили нехлюйні, але з виду такі ґречні містяни. Люди, не смітіть, бо прибирання не з легких, бо двірники, маючи свої ділянки роботи, ще мусять вивозити те, що складаєте поза контейнерними майданчиками.

Зважаючи на шанобливе ставлення до праці комунальників, не могли упустити з поля зору один факт, що його оприлюднили в «Об’єднаному». В центральній частині міста наводили марафет, навіть діточки допомагали, навіть деревця висаджували – це приємно, але неприємний осад залишив хлопчина, якому, як видається, свистати на людську працю. «На центральній клумбі біля ратуші Самбора вчора діти разом з працівниками СКП садили квіти, щоб Самбір був красивий…. А ось повна протилежність.
Юнак руйнував це через нестримне бажання екстриму і вражень. То був учень Самбірської гімназії. На своєму велосипеді він топтав те, що зробили комунальники з дітками на клумбі. І при цьому проявляв зухвалість. На зауваження старших відповідав: «Де хочу, там і їжджу: чи по клумбі, чи по квітах…»
Фото хлопця виклали у мережі, які відразу в один голос похвалили авторів посту, мовляв, нехай всі бачать, нехай ганьби набереться не тільки він, а й батьки, вчителі. Сорому, сміємо сказати, боїться навіть той, який уже нічого не боїться. І якщо ми навчимося всіляких негідників «пускати в народ», то призадумаються. Хтось їздить по свіжих клумбах з квітами, хтось пам’ятники розмальовує… А знаєте, чому так відбувається? Бо переконані, що за це їм нічого не буде. Певна річ, це міг бути учень будь-якої міської школи, але попало на гімназію – елітний заклад… Вчителі, до слова. у коментарях відбивалися, мовляв, завдання педагога вчити дітей, а виховання – справа батьків. А в принципі, уже наступного дня тон коментарів змінився. Хтось вимагав у авторів посту негайно прибрати фото неповнолітнього хлопця, бо непереливки буде. Хтось казав, виставляти знимку – протизаконно, що для дитини це великий стрес… І оприлюднення фото назвали булінгом. Хтось оправдовував, мовляв, дитина їхала, а їй створили перепони так, що інакше, ніж через клумбу проїхати не могла… Зрештою, мережі перестали реагувати взагалі – дали собі спокій, а знимку таки зняли з оглядин…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар