Деякі лісгоспи йдуть в історію…

SambirWZ
117
Ми уже якось писали про те, що через децентралізацію слід очікувати і об’єднання лісгоспів. У нас уже багато всього об’єдналося, хоча у кожному з колишніх райцентрів структури залишилися, але підпорядковані Самбору. Щось схоже, мабуть, буде і в історії з лісгоспами.

Минулого тижня стало відомо, що обласне управління лісового та мисливського господарства подало до Львова документи на ліквідацію лісгоспів, а Державне агентство видало відповідний наказ. Отож, з нового року перестануть існувати Буський, Жовківський, Турківський, Старосамбірський, Боринський, Бібрський лісгоспи. З шести підприємств, які відходять в історію, три – з території Самбірського району, який у нас чи не найбільш заліснений в області. 

Ми зателефонували керівнику старосамбірського колективу Юрію МРОЧКУ, аби дізнатися, які ж перспективи і що та хто залишаться, проте, пан директор сказав, що ніяких настановчих документів з приводу реорганізації до них ще не надходило. І як тільки їм щось стане відомо, то першим, хто про це дізнається, буде кореспондент «Високого Замку». Ну, спасибі…

Роман ПОГОНИЧ.  

Вас це може зацікавити

Залишити комментар