Депутат зі Стрілок підозрює Романа Батючка в шантажі

SambirWZ
236
У минулому спецвипуску першу тему ми присвятили ситуації з імовірним призначенням на посаду директора Національного природного парку «Королівські Бескиди» колишнього першого заступника голови РДА Романа БАТЮЧКА. Чи буде він при кермі, чи ні, наразі сказати не можемо. Відчуття, що представники громад його не хочу, а хочуть верхи. Пам’ятаємо той час, коли Романа Михайловича призначали на відповідальну посаду в РДА. Багато хто був проти, але його призначили. Мабуть, так само буде і цього разу.

Але й громада не здається, рішення своїх громадських слухань про те, що перед тим, як призначати директора, треба порадитися з людьми, скерували у різні державні інституції і тепер чекають на реакцію… А тим часом, згадали про пана Батючка на сесії Стрілківської громади. Один з депутатів уже наприкінці зібрання, радше для інформації, переповів колегам зміст розмови між ним та паном Романом. Очевидно, розмови приватної.
Зі слів депутата, імовірний директор порадив «переглянути своє рішення, зустрітися зі мною та домовитися. В противному випадку все можна переграти і перереєструвати юридичну адресу Парку з села Верхній Лужок у Старий Самбір і тоді ваша (Стрілківська) громада втратить». Таку заяву можна розцінювати як шантаж чи тиск на депутатів, а відтак проблемою мають зацікавитися в обласній поліції та прокуратурі. У дописі у соціальних мережах йдеться і про те, що це йде нав’язування думки про те, що громада має змиритися і прийняти ту кандидатуру, яку призначить Київ за поданням Львова.
Як нам видається, вартувало б нині влаштувати ще одні слухання – нехай би хтось з обласних очільників приїхав та переконав селян у тому, що Роман Батючок буде найліпшим директором, або вислухав міркування селян: а раптом запропонують ще ліпшого. Бо коли з людьми не говорити, то й надалі виникатимуть такі ситуації.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар