Держава допоможе вам двері поміняти

SambirWZ
124
Міський голова Самбора Юрій ГАМАР підписав меморандум про співпрацю з Фондом енергоефективності. Спільна діяльність сторін сприятиме економії споживання енергетичних ресурсів та витрат на комунальні послуги об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), поліпшенню зовнішнього вигляду будівель і підвищенню рівня комфорту, значиться в офіційному повідомленні ратуші.

ВАРТО відзначити, що за умовами програми, Фонд повертає співвласникам ОСББ до 70 відсотків вартості витрат на енергоефективні заходи, залежно від виду робіт, а підписання меморандуму є ще одним кроком до підвищення рівня енергоефективності у Самборі, і цього разу проєкти і гранти спрямовані на діяльність ОСББ.

Керівник економічного відомства Самбірської ратуші Світлана ДУДКО все сказане перевела нам на зрозумілу мову.  Доволі потужний державний Фонд енергозбереження «Теплий дім» серйозно впроваджує заходи енергоощадності. Скажімо, мешканці будинку, який став ОСББ, хочуть поміняти вхідні двері, утеплити фасад, чи ще щось таке, звертаються в міськраду і тоді виготовлення проєктно-кошторисної документації до 70 відсотків оплачує Фонд, а самі роботи – до 50 відсотків. Механізм ще напрацьовують, каже Оксана Степанівна, але це дуже вигідно. Було б лише бажання мешканців будинків цим серйозно зайнятися.

Роман ПОГОНИЧ.

фото: prompolit.info

Вас це може зацікавити

Залишити комментар