Десятій школі дадуть 3 мільйони. Бо спроможна…

SambirWZ
245
Коли я писав цю замітку, то інформація ще не була офіційно підтверджена у самому Києві, але, коли ви  будете її читати, то вже точно буде відомо, що Самбірська СШ №10 успішно пройшла випробування державною програмою «Спроможна школа – для кращих результатів». Власне, новину ми здобули у керівника Департаменту освіти Львівської ОДА Олега ПАСКИ, який знав попередні результати.

Директорка школи Любов МОСІЙЧУК про перемогу свого колективу теж уже знала і розповіла, що свого часу пан Паска був у її закладі, залишив собі гарні враження від навчального процесу, але водночас опечалився тим, що відносно нова школа протікає, а з- під підлоги у деяких корпусах «грибок» лізе. Нарадив спробувати себе у програмі «Спроможна школа», а міський голова Юрій ГАМАР підтримав ідею. В ратуші написали обґрунтування… Любов Миколаївна каже, що найперше Київ брав до уваги кількість дітей, бо там, де їх мало, вкладати державний кошт, нераціонально. У Десятій школі 840. Власну спроможність треба було доводити успіхами у навчанні дітей, іншими показниками. Нас почули! Тепер на ремонти будівель школа отримає 3 мільйони гривень, вклад міської ради – 300 тисяч.

Тішуся цій новині не тільки тому, що сам колись в Десятій вчився, а ще й тому, що у Самборі так повелося, що усі перемоги чомусь дістаються одній освітянській установі-любимчику.

Роман ПОГОНИЧ.   

Вас це може зацікавити

Залишити комментар