Дядько Гичка, який всіх лікує, подарував дітям спортивну форму – щоб вони не хворіли

SambirWZ
1 134
Вчитель фізкультури Головецької школи Василь ОРИНЧАК одного разу попросив у депутата обласної ради, генерального директора обласної клінічної лікарні Михайла ГИЧКИ футбольну форму для своїх юних талантів. У всьому, що стосується дітей та їхнього здоров’я, Михайло Михайлович безвідмовний.  

Нагода вручити подарунок з’явилася під час святкування Дня села у неділю. Дорослі футболісти розпочинали свій турнір, але мали бути свідками вручення форми. Місію виконав голова Старосамбірської організації «Європейської Солідарності» Олег ГОРБОВИЙ. Виступ розпочав з того, що у Львові є такий дядько Гичка, який всіх лікує. А чи знаєте ви його? Хлопці хором відповіли, що знають… Так ось, він піклується про здоров’я дітей, а у новій формі зичить тільки перемог. Пацани зробили пам’ятне фото і чимдуж (від проливного дощу) помчали у шкільну роздягальну на примірку. Чесне слово, не так багато коштує звичайна дитяча радість…

А про свою дитячу радість уже в автівці нам розповів сам доктор-хірург Олег Горбовий. Колись у Стрілках жив знаменитий Ігор КОЗАК, який возив юних спортсменів у Францію на змагання. В команду входив і він. Це був 1997 рік. У чвертьфіналі Старий Самбір здолав команду з Люксембурга, у півфіналі – німців, а у фіналі переграли господарів турніру – французів. Перемога! Перед «французьким» матчем німці подарували голкіперу Горбовому справжні і перші у його футбольному житті воротарські рукавиці. Бо ті, що він мав – самопальні. На звичайні дермантинові рукавиці нашив собі гумове покриття звичайної тенісної ракетки… І з таким трофеєм їхав на справжній чемпіонат Європи… Кар’єру голкіпера пан Олег не припинив. Торік його старосамбірська команда, ворота якої міцно тримав, обіграла усіх на чемпіонаті органів місцевого самоврядування у Новому Калинові.  

Нині футбольні традиції Горбових продовжує син Олега Володимировича Гнат, який уже брав участь у чемпіонаті з футболу серед команд територіальних громад Самбірщини у Добромилі. А там, гляди, і Франція близько.

…А свято села, до якого так щиро всі готувалися і яке з подарунка розпочав Михайло Гичка, навіть похмура погода не зіпсувала.

Роман ІВАНЧУК.

 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар