Добромиль наближається  до роздільного збору побутових відходів

SambirWZ
54
У цьому напрямку вже зроблені важливі перші кроки
Актуальність благоустрою населених пунктів, що у складі Добромильської міської ради, захист їх від нагромадження побутових відходів не піддається сумніву. І в цьому напрямку досягнуто певного поступу, результати від якого, безумовно, ще попереду.

З досвіду знаємо: щоб щось робити, треба мати інструменти. А тут мова йде про тару для збору та сортування побутових відходів. Добромильська міська рада ефективно скористалася можливостями двох проектів, які подала на відповідні конкурси.

«Приємно, – сказала заступниця голови міського голови Тетяна Терлецька, – що результати конкурсів для громади виявилися переможними».

Відтак  у рамках проєктів регіонального розвитку міська рада придбала 40 сміттєвих контейнерів для непотребу. Але була потреба у тарі для роздільного збору твердих побутових відходів. 

І тут також виручила перемога проекту в конкурсі, але вже  місцевих ініціатив. Це дозволило владі Добромиля  придбати по 15 контейнерів для роздільного збору пластику та скла. Невдовзі будуть визначені місця для їх встановлення, а також підписаний договір з підрядником, який регулярно вивозитиме тверді побутові відходи.

Стосовно розміщення контейнерів, то міська рада вирішила порадитися з жителями. Вона звернулася до них, щоб запропонували, на їхню думку, де слід обладнати найзручніші місця для  збору відсортованих відходів. У такій справі громадська думка не буває зайвою.

Микола ШАРКІВ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар