Доньку загиблого Героя водій відмовився пустити в салон?

SambirWZ
224
Тема перевезення воїнів АТО у громадському транспорті була на наших сторінках минулого разу. Водій Самбірського АТП-14608 просив у пільговика кинути бодай кілька гривень за проїзд. Інцидент став надбанням побратимів, які ввічливо провели з перевізником виховну годину, а ми поспішили повідомити, що такі випадки на підприємстві поодинокі, бо керівник Іван РОМАНЯК щоразу на зборах нагадує підлеглим бути ввічливими з цією категорією пільговиків.

МИНУВ тиждень – і знову проблема… Одна справа, знаєте, коли водій, який хоче заробити на своєму робочому місці, просить кілька гривень у воїна, який, Богу дякувати, живий-здоровий, отримує зарплату, але зовсім інша ситуація з водієм маршрутки «Бітля – Львів» з того ж таки АТП, який, за даними сайту «Форпост»,  висадив доньку загиблого бійця АТО Діану МІНЬКО. Вона лиш хотіла скористатися своїм правом на пільговий проїзд. І про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук:

«Коли я зайшла в маршрутку і показала цьому водієві посвідчення, він сказав мені: «Та йди звідси з тим посвідченням». Я перепрошую, куди йти? Що я вам такого зробила? Ви мене на горбі везете? І це вже не перша така ситуація! Я би зараз все віддала для того, щоб в мене цього посвідчення не було, а щоб біля мене був живий тато. Заради кого там, на передовій, гинуть невинні люди? Заради таких безсовісних людей?

Шановний пане водій, якщо ви зараз це читаєте, то я хочу вам побажати, щоб ваші діти ніколи не мали такого посвідчення, як маю я, бувайте здорові, і вдалих пошуків роботи! Бережіть себе та своїх рідних. І ніколи не давайте себе в образу!», – пише дівчина.

У цьому ж повідомленні сайту є коротеньке відео про інцидент, але уже з участю якоїсь жінки, яка, проводячи зйомку, емоційно просила водія повторити «на камеру» те, що він сказав дівчині. Чоловік, звісно ж, нічого не повторив і все заперечував, але, міркуємо собі, і дівчина – донька загиблого воїна, не могла вигадати цю історію. Щось таки мусило бути і, гадаємо, це «щось» мусить стати предметом серйозної розмови в колективі автоперевізників… Ми навчилися на колінах стрічати тіла загиблих Героїв, але ще маємо навчитися шанувати їхніх живих дітей та дружин…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар