Дорога наша ратуша…

SambirWZ
86
Ми й раніше писали про те, що влада Самбора хоче відреставрувати ратушу, але це були наміри. Тепер уже точно можна твердити, що роботи таки проведуть. Адже 800 тисяч гривень виділили з обласного бюджету для реставраціі? ратуші. Ці кошти витратять для виготовлення проєктно-кошторисної документації. Вже оголосили тендер на розробку ПКД. 

В обивателя, мабуть, виникне цілком природне запитання: чому так дорого, ледь не цілий мільйон. Якщо ми правильно в тому розуміємося, то мова йде про пам’ятку архітектури загальнодержавного значення, споруджену у XVІІ столітті, а все, що повязане з такими «раритетами», коштує дорого. Після тендеру проєкт реставраціі? для отримання експертного висновку скерують до Державноі? архітектурно-будівельноі? інспекціі? Украі?ни. 

Цього року планують підготувати усю необхідну документацію.

Пресслужба міської ради інформує і про те, що попередньо реставрація включатиме фасадні і внутрішні роботи, заміну даху, заміну комунікаціи? та ремонт у підвальному приміщенні, яке планують використовувати як музеи? чи іншии? культурнии? простір. Загальна кошторисна вартість реставраціі? складатиме близько 40 млн. грн. Так, сума досить сери?озна, тому розраховуємо на фінансування з державного бюджету у наступному році, кажуть в ратуші.

Роман ПОГОНИЧ. 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар