Дороге сміття і поштове новосілля

SambirWZ
225
Наша редакція отримала аж дві скарги відразу з Бабини на голову Новокалинівської громади Богдана Юзвяка. Спасибі за довіру, але друкувати ці листи без коментарів самого Богдана Осиповича ми б не хотіли.

Під першим стоїть 60 підписів, віримо, що це реальні люди, а не віртуальні, хоча відчуваємо, що питання серйозне. Скаржники ведуть мову про поштове відділення, мовляв, без громадських слухань та згоди громади пан голова намагається виселити працівників пошти в будинок «Просвіти», де нема опалення, нема умов для зберігання коштів та документів. Якщо не будуть вжиті заходи і переселення таки відбудеться, то селяни обіцяють перекрити трасу Львів-Самбір.

Богдан Юзвяк з цього приводу розповів редакції, що приміщення пошти обігрівала Бабинська сільська рада і каже, що Новокалинівська своїм коштом гріти інше відомство не буде. Начальник пошти в Самборі про це знає. Поруч з тим, голова громади попросив приїхати і подивитися, у якому жалюгідному стані нинішня сільська пошта… Де тут істина, наразі сказати не можемо, просто привертаємо увагу людей до цієї проблеми. І чи такою відповіддю мера будуть заспокоєні селяни з Бабино, теж сказати не можемо. Радше всього, ні. А тому, вважаємо, що перед тим, як робити якісь переселення з одного приміщення в інше, представники мерії мали б просто зустрітися з людьми і пояснити їм ситуацію. У всякому випадку, для того, щоб не виникало якихось запитань згодом чи перекриття трас…

Зрештою, як і з моментами, викладеними в іншому листі на адресу редакції. Пишуть за підписами типовими як для цього села, що за вказівкою пана Юзвяка ходять по хатах представники міської ради, щоб укласти угоди на вивіз побутового сміття. Вартість вивозу – 25 гривень за один мішок, а кубометр побутового сміття коштує 85 гривень і це 18 наповнених сміттям мішків. Ми, треба визнати, такої народної арифметики не до кінця зрозуміли – просто процитували лист. Далі автори, звинувачуючи мера у різних провинах, просять надіслати в громаду кваліфікованих фахівців, які проведуть фінансову ревізію, поцікавляться сміттям, ремонтом доріг, будинків, благоустроєм. Причому, за усі 17 років, відколи пан Богдан при владі у Новому Калинові. Право громади просити перевірку, а от що стосується сміття, то в коментарях нашій газеті Богдан Юзвяк зазначив, що ще Бабинська сільрада оголошувала конкурс на вивезення твердих побутових відходів і до фірми, яка виграла справу, він особисто ніякого стосунку не має. Категорично заперечив той факт, що його працівники ходили по хатах і укладали якісь угоди.

Тепер висновки. Якщо у людей виникають якісь питання, то влада мусить з ними зустрічатися і толкувати, чому є так, а не інакше. Наразі, видається на те, що Бабинська округа ображена неповагою до себе з боку Нового Калинова. Нема вже Бабинської сільради, є Новокалинівська, яка взяла на себе місію опікуватися територією. Тому мусить бути те, що називається комунікацією, бо інакше ображені будуть і надалі писати скарги у різні інстанції.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар