«Досі нема ні вироку суду, ні банальних слів вибачень з боку обвинуваченого»

SambirWZ
234

Дочка загиблого велосипедиста Надія Бачара, у соціальній мережі Facebook розповіла, що розгляд справи щодо водія буса, який на смерть збив її батька, триває вже більше року, пише Леополіс.

МОВА про смертельну ДТП, яка трапилася у вересні 2019 року в селі Городисько на Старосамбірщині. Внаслідок наїзду, 77-річного велосипедиста шпиталізували в Добромильську лікарню з діагнозом: закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку, ступор та тупа травма грудної клітки… Дідусь помер не приходячи до тями.

«Минуло більше року, як мого батька, який повертався додому, на пішохідному переході збив бус. Водій гнав на великій швидкості через село і наїхав на мого батька… Не віриться, але винуватиць ДПТ досі не несе відповідальності за скоєне! Судовий розгляд кримінальної справи затягується, нема ні вироку суду, ні банальних слів вибачень з боку обвинуваченого. Наш батько був надзвичайно доброю, щирою та мудрою людиною. Все своє життя присвятив своїй сім’ї, нам з сестрою, нашим дітям. Ми завжди жили в любові, турботі та злагоді. Він фактично підняв мого сина з інвалідного візка і дав йому шанс на нормальне та повноцінне життя. Після смертельної ДТП вся наша сім’я морально спустошена. Це крик душі!», – йдеться у повідомленні доньки загиблого.

Справу №455/338/20 справді досі розглядають у Самбірському міськрайонному суді. З процесуальних рішень, які містяться в  Єдиному державному реєстрі судових рішень, виявляється, що за дивним збігом обставин, суд призначив перше засідання вже після закінчення в обвинуваченого терміну запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Станом на сьогодні, водій буса вільно пересувається. Зауважимо, що прокуратура теж повторно не зверталася про обрання запобіжного заходу. Наступне засідання у цій справі призначили на середину лютого.

«Бентежить й бездіяльність місцевої влади, адже не вчинено жодних дій, аби забезпечити хоч мінімальні гарантії безпеки односельчан. В минулому році було обговорення конструктивного вирішення ситуації та попередження можливих трагедій в майбутньому. Досі не встановили знаку, який би попереджав водіїв про початок та кінець села, що, своєю чергою, спонукало б водіїв їхати з належною для населених пунктів швидкістю та бути більш уважними до ситуації на дорозі», – розповідає Надія Бачара.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар