Дві аварійні квартири за мільйон з «хвостиком» і перенесений «Квас»

SambirWZ
242
Минулого четверга алярмово збиралася сесія Самбірської міської ради, бо треба було негайно затвердити протокол про результати електронних торгів з продажу об’єктів комунальної власності.

Cвого часу депутати виставили на продаж дві квартири на вулиці Василя Стуса,2. Одна – 43 квадратні метри, інша – 48. Все було б напрочуд привабливо, якби не одна прикра обставина. Квартири настільки аварійні, що жити там ніхто не дасть права. Цей будинок стоїть занедбаним уже дуже давно. Пригадую, коли наприкінці дев’яностих сам був депутатом міськради, то неводнораз ставив це питання, писав у газеті, але відповіді зводилися до того, що нема коштів на ремонти. Вже тоді помешкання були жахливі, а що вже тепер балакати… Коли нинішні обранці виставляли дві квартири на продаж, у мене виникла думка про те, що якщо хтось за щось і заплатить, то лише за бізнесово привабливе місце – ринок поруч. І недарма кажуть, що на кожен товар є свій покупець. Знайшовся і у цьому місці. Охочих придбати були два, але переміг з невеликою різницею самбірянин Ярослав ФЕЩАК. Стартова вартість – 934 тисячі гривень. У результаті торгів вартість піднялася і з врахуванням ПДВ обійшлася у більше, ніж 1 мільйон 200 тисяч гривень. Якщо покупець задоволений, то нам не залишається нічого іншого, як радіти разом з ним. Принаймні, ще однією розвалюхою у місті стане менше. 

І мирним був би сесійний день, якби не одна обставина. На чергове зібрання, заплановане на вівторок, що минув, виносили питання звіту керівника СКП «Об’єднане» Євгена КВАСА. Але мер Юрій ГАМАР, скориставшись наданим йому правом, переніс «Кваса» на позачергову сесію і ця обставина викликала нерозуміння серед депутатів. Навіщо? Юрій Петрович спробував пояснити тим, що його, не виключено, на сесії у вівторок не буде, а без нього слухати звіт керівника комунального підприємства не пасує. Але цей аргумент не подіяв і питання залишили у порядку денному чергової сесії. То ж, про деталі – наступного разу, але це на нашій пам’яті чи не перший момент, коли загалом слухняні депутати нинішньої каденції не послухали шефа. Взагалі, це питання може розділити монолітний до того депутатський корпус. Бо є і прихильники Євгена Кваса, і противники – як і скрізь. А проєкт рішення передбачає чітке формулювання: визнати роботу задовільною або незадовільною… І жодного третього варіанта. Під приводом бажання перенести звіт комунгоспу на минулий вівторок депутати хотіли бачити той звіт у письмовому вигляді – щоб не на слух цифри сприймати, а з олівчиком аналізувати. Були дискусії і з приводу того, хто ініціював звіт лише одного керівника комунального підприємства? Володимир КОВАЛІВ сказав, що вони не звіту хотіли, а пояснень з приводу імовірного підняття тарифів на вивезення сміття, а в проєкті рішення чомусь з’явився звіт, який передбачає лише два варіанти відповідей… 

Одне слово, наступного разу сподівайтеся на гарячу публікацію.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар