Дві сотні нечипованих колод

D7D9CmO
331

На Львівщині поліцейські проводять масштабне відпрацювання з виявлення фактів незаконної порубки та зберігання лісу.

Операція, яка розпочалась 20 січня, проводиться у Карпатському регіоні області на територіях Сколівського, Турківського та Старосамбірського районів – протягом першої доби правоохоронці виявили та вилучили близько 200 колод нечипованих дерев різних порід та встановлюють їх походження. Уявляєте, шановні панове, масштаби лиха – лише за добу 200 колод…

До операції залучили співробітників територіальних підрозділів поліції, служб та підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області, Управління патрульної поліції Львівської області та військовослужбовців Національної гвардії.

«Це масштабне відпрацювання, головною метою якого є виявлення фактів незаконної порубки лісу, а також перевезення та зберігання незаконно добутої деревини. Відпрацювання комплексне, проводиться у тісній взаємодії різними підрозділами поліції Львівщини та Національної гвардії України. У всіх випадках працюють слідчо-оперативні групи», – зазначив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь ВІКОНСЬКИЙ.

Роман ПОГОНИЧ

Вас це може зацікавити

Залишити комментар