Екологи розгнівалися на Василя Паховчишина

SambirWZ
116
Під час проведення планової перевірки Ралівського УЖКГ екологічні інспектори виявили порушення вимог природоохоронного законодавства та зобов’язали підприємство вжити заходів для їх усунення, повідомляє Державна екологічна інспекція у Львівській області.

Відповідно до припису Інспекції, Ралівському УЖКГ необхідно  отримати спеціальний дозвіл на користування надрами на водозабір підземних вод: свердловина №1, свердловина №2, №3, які експлуатуються підприємством або виготовити правовстановлюючі документи, що посвідчують право користування земельною ділянкою, яка використовується підприємством. Вжити заходи щодо отримання дозволу спеціально уповноваженого органу виконавчої влади на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Скид зворотних (стічних) вод з очисних споруд Ралівського УЖКГ1 у річку Ореб здійснювати з дотриманням лімітів скидання забруднюючих речовин (нормативів гранично допустимих скидів (ГДС) речовин). Проводити контроль за якістю і кількістю скинутих у водні об’єкти зворотних (стічних) вод і забруднюючих речовин та якістю води водних об’єктів у фонових створах. Розробити проєкт землеустрою щодо встановлення меж зон санітарної охорони свердловин №№ 1, 2, 3, які розташовані в с. Ралівка, та облаштувати огорожу першого поясу зони санітарної охорони відповідно до проекту. Утримувати в належному стані очисні споруди. Вжити заходи щодо запобігання негативному і екологонебезпечному впливу на земельні ділянки та ліквідувати наслідки такого впливу, не допускати витікання (скидання) стічних вод з очисних споруд на рельєф місцевості, на ділянки з ґрунтовим покривом. У випадку підтвердження забруднення земель ліквідувати дане порушення.

За фактом виявлених порушень до адміністративної відповідальності притягнули відповідальну особу підприємства. За самовільний забір підземних вод нарахували збитки на суму 82482грн. Готують матеріали для пред’явлення Ралівському УЖКГ претензії про добровільне відшкодування збитків. Нагадаємо, підприємством керує колишній голова Самбірської РДА, а теперішній депутат Ралівської громади Василь ПАХОВЧИШИН.

Роман ПОГОНИЧ.

 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар