Футбол і гроші

SambirWZ
310
Володимир КОВАЛІВ сказав на сесії Самбірської міської ради про те, про що і всі інші говорять, принаймні ті, які хоч трохи розуміються у футболі. Самбір помпезно під програму «Великого будівництва» відкривав стадіон. Навіть опоненти визнали, що тепер спортивна споруда виглядає потужно, але до неї ще треба перемог.

Аот з перемогами у нас якраз на складається у цьому сезоні. В результаті поразок ми опинилися на найнижчих сходинках турнірної таблиці прем’єр-ліги. Для Самбора це непритаманно. Хто б що не казав, але місто звикло до лідерства, різні часи були, різні президенти клубу та фінансування, але такого ми ще справді не мали… Нагадаємо, що фотбол-2021 ми розпочинали доволі гучно і на рівні міського голови Юрія ГАМАРА. Начебто здобули ми собі фахового тренера, футболістів, а результату все одно нема. Уболівальники так само як Володимир Ковалів, цього не розуміють – вбухали купу мільйонів у спортивну арену, закладають кошти в бюджеті на команду і… останні сходинки. Це недобре…
Ми розпитали у футбольних функціонерів, у чому проблема, і нам розповіли, що міська рада, взявши на себе обов’язок утримувати футбольний клуб, кидає по «пару гривень»… На початку сезону та ще й перед тим команда справді була бойова і різні зустрічі приносили нам розгромні перемоги над суперниками. Але, як переконують нас функціонери, футболісти, які можуть давати результат, відчувши фінансову нестабільність, повтікали в інші клуби.
Якщо «Самбір» має такі серйозні фінансові проблеми, то треба сідати за стіл і говорити. Крім всього іншого, ми дізналися, що деякі клуби отримують немалі зарплати, наприклад, 20 тисяч гривень на футболіста. Якщо це правда, то трішки задуже, порівнюючи з іншими зарплатами. Лікар, який щодня бореться за чиєсь життя, має в рази менше… Якщо вартість футболіста на місцевому рівні така висока, то це уже крутий бізнес. Але найменше хотіли б рахувати чужі гроші…
І наостанок про те, що завжди турбувало. Коли футболіст бігає по полю, то він конче не думає про зарплату. Він думає до гри і після неї. Ну, справді, хіба спортсмен не вдарить у ворота суперника, бо йому не заплатили за минулий місяць, а копне в інший бік?
Як би там не було, але новий стадіон будували не для поразок і розчарувань балуваних самбірських уболівальників.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар