Гірські Стрілки найнижче

SambirWZ
103
Наприкінці минулого тижня Львівська ОДА знову акцентувала увагу на рейтингах громад. До передовиків жодна з наших не потрапила – це уже традиційно. Зате ми перші знизу. З усіх 73 громад Львівщини Стрілківська на найнижчій позначці. Трохи образливо, але є те, що є. 

Під час аналізу до уваги брали 8 показників, серед яких податки та платежі, загальні видатки, видатки на утримання апарату управління, видатки розвитку загалом із розрахунку на одного мешканця, рівень дотаційності бюджетів, частка видатків заробітної плати у загальному обсязі видатків та відношення дефіциту до місячного фонду оплати праці. Може й не варто було б зайвий раз лоскотати чужі нерви, але тенденція з нижніми місцями у Стрілківській громаді починає насторожувати. Ще тоді, коли вона створювалася, прихильники били себе в патріотичні груди на тему статків громади, мовляв, зробимо все, щоб бути успішними. Може ще той час не настав, але як відразу прогнозували, так і є – вершин у Стрілках сягнути важко. За попередніми планами, гірська округа мала перейти до Старосамбірської ТГ, але у колишньому райцентрі певні сили зробили все, аби відділитися і мати менше клопоту. Ті ж настрої (відділитися) царювали і в горах. А коли інтереси збіглися і всі стали самостійними, треба працювати на результат, особливо палким прихильникам створення окремої ТГ.

До речі. За рейтингами попередніми геть внизу був Добромильський округ і ми навіть трішки дивувалися, бо керують ним знані очільники Петро КУЛЯС та Тетяна ТЕРЛЕЦЬКА. І що ви думаєте? За місяць Добромиль випередив Хирів, Старий Самбір і Стрілки та знаходиться на 41 позиції. Значить, керувати вміють…  

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар