І безкоштовно не везуть

SambirWZ
111
СКП «Об’єднане» розповсюдило таку новину: «Просимо не викидати несанкціоноване сміття біля сміттєвих контейнерів, а вивозити одразу на полігон на вул. Промислова, 21 на безоплатній основі. Таким чином разом збережемо чистоту в Самборі. Дякуємо за порозуміння!»

Розуміємо цей заклик… Свого часу комунгосп просив людей не виносити «несортове» сміття на контейнерні майданчики, а викликати спецмашину до себе. Сміття завантажать і вивезуть, але за це треба буде заплатити. Насправді, хто нині безкоштовно буде щось робити… Радше всього, охочих скористатися послугою не було. Сміття, гілки, траву, старі холодильники, потовчені меблі, газові плити і все таке інше знову везли до контейнерів. «Об’єднане» пішло на поступки і попросило уже самотужки вивозити непотреб і без оплати, хоча раніше на територію полігону чужих не пускали… І хоч прохання провисіло у соціальних мережах майже два тижні, але наші контейнерні майданчики далі захаращені гілками, травою, холодильниками та меблями… 

Це, знаєте, не забаганка комунальників – вивозити самотужки свій нестандартний непотреб. Просто чоловікам, які те все прибирають, дуже важко вручну вантажити на машини те, що поза контейнерами.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар