І вам спасибі, рудківські медики

SambirWZ
65
Виявляється, є ювілеї, які для одного окремо взятого колективу є значущими… Хоча не менш значущим має бути і для нас – просто ми, пригнічені ковідом, якось не помічали. А в Рудківській лікарні пригадали, що 12 червня вони прийняли перших хворих…

Медики зізнаються, що для них це був непростий рік. Не можна сказати, що ми були готові стати першою лінією оборони від такої небезпечної хвороби. Але отримали потужну підтримку і допомогу від влади і небайдужих людей. Депутати Володимир ШВЕДА, Микола ФРЕЙ, Олег ДОМЧАК, голова Самбірської РДА Іван ІЛЬЧИШИН, голова районної ради Віталій КІМАК, міський голова Іван ЛОЗИНСЬКИЙ, голови ТГ з Самбірського, Старосамбірського, Турківського районів організаційно і фінансово допомогли вчасно підготуватись до прийому хворих. Десятки і десятки людей доброї волі перерахували для цього особисті кошти, надали допомогу речами, потрібними в лікарні. Це Леонід ЗАВІЙСЬКИЙ, Іван РОМАНЯК, Андрій ГОРОДИСЬКИЙ, Ігоря РУСИНЯК та багато інших.
За рік в лікарню поступило 1350 пацієнтів. Все, що залежало від нас, медиків, зробили. Була радість від успіхів, але був і розпач від втрат. З 1 червня з 28 лікарень Львівської області, що надавали допомогу ковідним хворим, залишили працювати з такими хворими лише 12. Рудківська лікарня показала добрі результати своєї роботи, один з найнижчих рівнів летальності в області і тому її залишили продовжувати працювати у ковідному режимі для мешканців новоутвореного Самбірського району, Городоцького та інших суміжних районів. З початку місяця поступило більше двох десятків хворих. Здебільшого зі Самбора, а також з Турківщини, Старосамбірщини, Городоччини. Рудківські медики, розповідаючи про це у день свою річного ювілею, не могли зі скромності казати щось самі про себе. Тому скажемо ми – спасибі вам велике за те, що рік працювали не покладаючи рук і ризикуючи собою. До речі, люди, які проходили лікування у Рудках, залишили собі дуже гарні враження. Не від хвороби, звичайно, а від чуйного ставлення і розуміння колективу.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар