Іван, який гаражі випорожнював, дав людям спокій на 6 років

SambirWZ
97
Цього разу героєм кримінальної оповідки буде Іван К. з вулиці Героїв Крут у Самборі. Правдивіше сказати, місце проживання йому доведеться змінити на кілька років, бо Феміда так розпорядилася… У молодого чоловіка за плечима – ні місяця праці, ні своєї сім’ї, зате кілька судимостей. Остання, до слова, у 2019 році, але не користь не пішла…

Тепер про його походеньки. 26 лютого 2020 року посеред білого дня на вул. Крушельницької виламав врізний замок гаража, що належить сім’ї Ш., і потягнув звідти запчастини автомобіля УАЗ-469 – повітряний фільтр вартістю 150 гривень, стартер – 800 гривень, генератор – 550 гривень та поставив їх поряд з автомобілем, щоб потім винести, але якраз у той час нагодилася господиня і «все пропало». Але Кримінальний кодекс передбачив такі ситуації і тепер це називається «незакінчений замах на таємне викрадення чужого майна».

У другій декаді того ж таки лютого вночі і на тій же вулиці Іван взявся за гараж сім’ї Я. Там уподобав собі 4 автомобільні шини вартістю 1000 грн., металеві лещата – 750 грн., вудилище для риболовлі – 230 грн., ще два вудилища – по 180 грн., рушницю для підводного полювання – 366,67 грн. У ті ж дні молодик на вулиці Крушельницької знову пригледів собі гараж сім’ї С, але ліз туди уже не через двері, а через дах… Звідти потягнув електроточило із алмазним каменем вартістю 750 грн., бензиновий паяльник – 200 грн., електродриль-перфоратор – 175 грн., подовжувач двожильний довжиною – 255 грн., бензиновий двигун до мотофрези – 250 грн. та інше на суму 3540 грн.

У квітні минулого року в нічний час на вул. Шухевича, 35г, проник у підвал сім’ї Л. У господарів зникла кутова шліфувальна машинка вартістю 957 гри., електричний дриль-перфоратор – 375 грн., ударний гайковерт – 4950 грн., шліфувальна машинка – 2350 грн.

А потім Івана судили… Перед лицем Феміди він був відвертим, каявся, розповідав, як вчиняв усі ті злочини. Крав, звісно ж, щоб продати. Покупцем був якийсь Білак (прохання не плутати відомого на Самбірщині Івана Білака зі скупником краденого). Увесь товар повернули власникам… Враховуючи усі попередні судимості, сидітиме Іван у в’язниці довгих шість років.

Іван ГУЧОК. Прокурор Самбірської місцевої прокуратури

Вас це може зацікавити

Залишити комментар