Іван Мартич врятував інтелектуальний рівень краю

SambirWZ
228

У ці дні Львівщина підбиває підсумки ЗНО з певних предметів. На жаль, Самбірщина, яка вважає себе потужним інтелектуальним центром, особливо сам Самбір, знаннями не виблискує. Ми ретельно вишукували себе у всіх зведеннях, але…

Тут можна сказати так: або ми не на стільки мудрі, або завдання ЗНО були занадто складними, хоча усі випускники шкіл, як правило, ще проходять вишкіл у платних репетиторів… Наприклад, з усієї Львівщини найбільшу кiлькiсть – 200 бaлiв, здoбyли лише три десятки осіб з 12 тисяч зареєстрованих на англійську мову, інформує прeсслyжбa ЛOДA. Математику з результатом у 200 балів здолали лише 20 юнаків та дівчат. Мізер!
Чотирнадцять осіб змогли досягти найвищого результату із біології. І серед тих щасливчиків знайшовся хоч один земляк – випускник Стaрoсoлянського нaвчaльнo-вихoвного кoмплeксу. Результат нас не здивував, бо це Іван МАРТИЧ – син вчительки біології Старосамбірської СШ№1 та колишнього заступника голови райради Марії та Миколи Мартичів. Зрештою, їхній син після перемог на всеукраїнських олімпіадах з біології здобув навіть президентські відзнаки і матеріальну поміч для рідної школи. Рідною тоді була Перша школа Старого Самбора. Наш вундеркінд, який хоч якось врятував інтелектуальний імідж краю, мабуть, вступатиме до медичного вишу.
Наша газета і надалі відслідковуватиме успіхи цьогорічних випускників. Звичайно, якщо ці успіхи будуть…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар