Кабельного телебачення в Самборі уже не буде

SambirWZ
864
Провайдер гігабітного Інтернету та кабельного телебачення «Мережа Ланет» подав документи на здачу ліцензії провайдера програмної послуги у Самборі та Дрогобичі, повідомляє пресслужба провайдера.

«Ланет» заявив, що припинення надання послуги кабельного телебачення пов’язане з «достроковим безпричинним розірванням договорів медіагрупами».
«Мережа Ланет змушена припинити надання послуги кабельного телебачення, бо у маленьких містах та регіонах України процеси закриття малих провайдерів є неминучими. Тільки витрати на роялті медіагруп становлять понад 34 відсотки від абонплати, яку сплачує користувач. Така ситуація робить бізнес збитковим і призводить до повного його закриття», – повідомив провайдер, – встановлені вимогами медіагруп мінімальні ціни на телебачення в малих містах регіонів стають непідйомними для населення».
Іншими словами, у місті перестає функціонувати кабельне телебачення. Ми з’ясували, що цими послугами користувалося у місті в межах тисячі сімей… І у зв’язку з таким повідомленням ми пригадали розмову з майстром, який у Самборі займається налаштуванням антен та ремонтом телевізорів. Каже, якщо раніше мав у день по 4-5 викликів, то тепер і одне запрошення – за щастя. Твердить, що телебачення в принципі виходить з моди. Молодь сіла на телефони та комп’ютери. Часи міняються…

Роман ПОГОНИЧ.

Фото: https://detector.media/

Вас це може зацікавити

Залишити комментар