Хотіли кінотеатру? Ходіть тепер! 

SambirWZ
416
Пригадуєте, скільки галасу було у Самборі, коли колишній кінотеатр «Кобзар» перетворювався у супермаркет. Ріками лилися крокодилячі сльози, мовляв, яке то зле, що таке місто не має такого закладу. Безперечно, стріли летіли у бік владоможців, хоча усі прекрасно розуміли, що той, хто придбав будівлю, може відкривати там усе, що заманеться.  

Урочисту подію – відкриття кінотеатру в торговому комплексі «Атлант» (супермаркет на території колишнього склозаводу) приурочили 780-річчю Самбора. Треба сказати, що будівлю «Кобзаря» свого часу мав підприємець, депутат міськради Володимир МУРАЙКО. Так ось, одного разу зізнався, що має борг перед земляками і за найменшої нагоди знайде можливість десь відкрити такий заклад. Ще під час новосілля «Атланту» було відомо, що кінотеатр буде. І вже є! 

Не секрет, що самбіряни давно чекали на можливість подивитися кіно на великому екрані. Уже відбувся перший кінопоказ у новому сучасному кінотеатрі «Злата». Комфортні сидіння з підсвіткою, звук і зображення за сучасними вимогами. Першими до кінозалу прийшли діти, адже на екрані – мультфільм. А перші відгуки – суцільне захоплення. Серед відвідувачів помітили і міського голову Юрія ГАМАРА. 

Власники кінотеатру відзначають, що найближчим часом планують урочисте відкриття. Адже запрацював наразі лише один із двох залів. Ще на стадії завершення знаходиться великий зал кінотеатру. Планують тут не лише перегляд фільмів, а й зустрічі з акторами. Обговорення фільмів з учнівською та студентською молоддю. Бо сучасний кінематограф пропонує масу картин на історичну тему та патріотичного спрямування. Усе це стане у пригоді для вчителів та учнів.

Володимир Мурайко обіцяв запросити і нашого репортера, тоді вже розповімо більше про враження, бо наразі залишився лиш спогад семирічної давності, коли приятель запросив мене у львівський «Ашан». Ми наїлися там смачними варениками, а потім заради духовного харчу, купили собі квитки в кінозал. На очі нам натягнули окуляри і вмикнули екран. Те, що уздрів, жахнуло – я в якомусь океані і на мене впритул летить зубаста паща акули. Було нудотне відчуття, що всі мої щойно спожиті вареники вилетять на волю… Кінець кіна я додивлявся з закритими очима.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар