Хто в бюджет найбільше віддає? Бюджетні структури

SambirWZ
107
Бюджетні питання не завжди і не усім цікаві, бо сенсацій там не знайдеш. Але коли на сесії Самбірської міської ради доповідає з приводу виконання бюджету керівниця фінансового відомства Раіса Сас, ми ловимо найцікавіше.

І цього разу звернули увагу на основний показник формування бюджету громади – ПДФО. Це те, що стягують з кожного працюючого. Так ось, у бюджеті громади податок з доходів фізичних осіб сягнув аж 61 відсоток. Найбільшим платником цього податку виявилася освіта – 6 мільйонів гривень та залізниця – 5 мільйонів. Колійовці завжди були у цьому питанні чесними і їм нічим не дорікнеш. Взяти освіту – бюджетну організацію – бухгалтерія мусить працювати чесно, сплачуючи все, що належить. Третю-четверту сходинку на п’єдесталі слави займають не менш чесні структури – Самбірська міська лікарня та військові частини. Нема у цьому переліку потужних промислових підприємств, великих маркетів і такого іншого. зате вимог до бюджету завжди було багато…

78 відсотків витрат йде на зарплати і відрахування на них, 6,3 відсотка на комунальні платежі, 5,3 – благоустрій міста, 4,6 відсотка – підтримка медицини.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар