Хто в зеленій зоні  брухт збирає?

SambirWZ
1452
Ця публікація з’являється у нашій газеті, можна сказати, як замовна, бо активісти з Рудківської округи ударили на сполох з приміткою: чи ми надрукуємо, чи нам «дозволять», бо мова йде про друзів «Високого Замку».

У НАС справді дуже багато друзів, але якщо вони роблять щось не те, то, прошу панство, на шпальти… Тим паче, кілька років тому ми уже мали претензії від хлопчицьких ґаздів про непорядки в лісі, але тоді зателефонували голові адміністрації Миколі ФРЕЮ, а за якийсь час дізналися, що проблему зняли. І Богу дякувати. Але тоді здалося, що то факт поодинокий…

Сучасний текст від активістів: «В нашому лісі хотілося б бажати кращого. Екологічна ситуація з такої картини явно ні про що хороше не говорить. Одне, коли не знаєш, хто саме викидує сміття, інше, коли знаєш і нічого зробити не можеш…. Власник металобрухту – юридична або фізична особа, яка володіє, користується і розпоряджається належним їй металобрухтом у межах, де ходять люди і дихають, так би мовити «чистим» повітрям. Чому неможливо нічого зробити? Справа йде до того, щоб залучати служби масової інформації!»

У понеділок ми зателефонували старості з цього закутка Михайлу АНТОНЯКУ, який сам здивувався, що там виросла така велика гора брухту і сказав, що мова йде про діяльність депутата Петра КАЧИНСЬКОГО, якого ми так само знаємо як активного та небайдужого чоловіка. І визнаємо рацію іншим: йому не пасує так робити… Розуміємо, що того його бізнес, але це не повинно створювати дискомфорт землякам. Михайло Антоняк пообіцяв нам, що неодмінно поговорить з підприємцем і він все це вивезе. Не сумніваємося, але нехай більше не завозить. Бо ліс – то не склад.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар