Хто «закриває» другий садок?

SambirWZ
107
Чутки нині розлітаються надто швидко – благо, маємо соціальні мережі і кожен, хто вміє писати та плести інтриги, може скористатися правом кинути мульку в народ. Як от таку – в Самборі закривають дитячий садок №2 на вулиці Коперника. Відразу наточили пера коментувальники, мовляв, гарна будівля, багато земельки довкруж і хтось уже поклав на це волосату лапу… У нас так є: ще ніхто нічого не вкрав, а тему підігрівають…

Першою зголосилася на фейкову інформацію керівниця відділу економіки міськради Світла ДУТКО, мовляв, не поширюйте брехню, її внуки туди ходять і ніяких розмов про закриття закладу нема. А вже після того своє авторитетне слово сказав і відділ освіти. «Нещодавно містом почали ходити чутки про те, що один з дошкільних закладів підлягає закриттю. Мова йде про ЗДО №2, що по вул. Коперніка, 40. У зв’язку з цим, мусимо публічно спростувати цей фейк. Заклад невеликий, але затишний, тому часто запит навіть перевищує наявні місця. Цього року сюди прийняли 15 нових вихованців. Відтак, станом на сьогодні, садочок налічує 44 дитини у двох групах.

Тож інформуємо, що заклад дошкільної освіти №2 працює у звичайному режимі і питання про закриття засновником не розглядалося».

Роман ПОГОНИЧ. 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар