Клепайте коси на борщівник, або готуйте гроші на штраф…

SambirWZ
96
Весна має ще одну особливість, якою, на жаль, ми часто нехтуємо, мовляв, нас зовсім не стосується борщівник Сосновського, який вихолощує наші ґрунти, зрештою, таїть у собі небезпеку для людей. Те, що колись привозили і висіювали задля корму худобі, тепер перетворилося на лихо. яке щоразу завойовує все більші площі. І треба з цим щось робити.

Як нам видається, непогану справу затіяла влада Стрілківської ТГ, звернувшись до людей чи то з вимогою, чи то з проханням з 1 до 20 червня знищити бур’яни на своїх ділянках. Виконавчий комітет, посилаючись на законодавство, зобов’язує привести ділянки до належного санітарного вигляду.
Власне, згідно з Земельним Кодексом, за невикористання земельних ділянок за цільовим призначенням та неутримання їх в порядку власники будуть притягнуті до адміністративної відповідальності – штрафу. А якщо бардак не припиниться, то влада може вдатися до кардинальніших методів – вилучення ділянок. Радимо хазяям наточити коси і взятися до праці. А всім іншим керівникам ТГ радимо взяти стрілківський почин на замітку і собі.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар