Колошматять одних, а в рейтинги потрапляють інші

SambirWZ
229
Якось воно не дуже справедливо виходить: постійно за крадіжки лісу товчуть «Галсільліс», а коли детективи Державного бюро розслідувань підбили підсумки, де найгучніші лісові скандали, то на перших сходинках опинився Старосамбірський держлісгосп…

ПРАВООХОРОННА структура похвалилася тим, що у сфері лісового господарства розслідували 529 кримінальних проваджень. Збитки, нанесені державі, вирахували – більше 256 мільйонів гривень, дещо винуватці відшкодували, на деяке майно було накладено арешт.

Сайт ДБР повідомив, що серед найбільш резонансних кримінальних проваджень у минулому році опинилося ДП «Старосамбірське ЛМГ». Нагадаємо, лісничий Міженецького лісництва організував стійке злочинне об‘єднання, до складу якої залучив своїх підлеглих, з якими перебував у довірливих стосунках, зокрема помічника лісничого та п’ять майстрів лісу, щоб займатися незаконними рубками та продажем. Від такої діяльності з’явилося збитків на 6,6 мільйона гривень. Обвинувальний акт щодо посадовців скерували до суду. Крім того, задокументовані факти службового підроблення офіційних документів з метою приховати незаконну діяльність.

…Новина минулого тижня старосамбірський рейтинг не здолає, але факт зафіксували державні екологічні інспектори: на території Рудківської територіальної громади виявили самовільну зрізку 14 дерев порід клен, клен ясенелистий, ясен, граб, черешня та алича. Збитки – майже 36 тисяч гривень.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар