Колишній голова Самбірської РДА Василь Паховчишин зі старими дірявими трубами потрапив в екологічно-кримінальний скандал

SambirWZ
679
У дивовижно прикру ситуацію з кримінальним присмаком ненароком потрапив начальник Ралівського жеку Василь Паховчишин. Кілька слів про цього чоловіка, бо направду, трудова біографія у нього вагома та різноманітна…

СВОГО часу керував тим же жеком від нафто-газорозвідувальної експедиції. Поважна на той час структура звела для своїх працівників багатоквартирні будинки і, як справжні господарі, облаштували очисні споруди… Після Помаранчевої Революції Василь Остапович став головою Самбірської райдержадміністрації, потім був керівником газового управління у Дрогобичі, але звідти пішов, здається, через резонансну історію: знайшов у своїй господарці нестачу – хтось стирив 4 кілометри залізної газової мережі. Василь Остапович ударив на сполох, але це, видно, комусь не сподобалося і принциповий начальник з посади пішов. Відтак керував Пенсійним фондом. Потім кудись зник на певний час і тепер знову вдома, керує своїм же Ралівським жеком, став депутатом місцевої громади. Отож, взявся наводити порядок на старих очисних. Уже настільки старих, що все сиплеться, обвалюється, ржавіє і, за його словами, якщо не відновити роботу очисних, то Ралівка «потече» і засмердиться. Отож, вирішив самотужки на території ввіреного господарства (очисні належать жекові) наводити лад. Якась фірма вирішила допомогти йому у монтажі старих ржавих та дірявих труб. За виручені кошти пан Паховчишин мав намір купити сучасну пластикову трубу, якої треба двадцять метрів, а один метр вартує більше тисячі гривень. В казні громади на такі цілі такої суми нема, тому не залишалося нічого іншого, як самотужки шукати вихід з прикрої ситуації.

Так ось, як тільки взялися демонтовувати діряві труби, невідомо звідки з’явився наряд поліції, який відразу звинуватив пана Паховчишина та його сина, який теж там був, у крадіжці металу. Поліціянти, твердить Василь Остапович, поводили себе не надто ґречно, на жоден аргумент про те, що він начальник жеку і перебуває на своїй території, не реагували. Потім викликали ще один наряд поліцейських, на місці події з’явилися голова громади Любов КОВАЛИК та її перший заступник Петро ГЕРМАН… Одне слово, все скінчилося тим, що у правоохоронному відомстві відкрили кримінальне провадження. Василь Паховчишин, зважаючи на те, що нічого лихого створити не хотів, замовив собі адвоката… Коли верстався цей спецвипуск, стало відомо від адвоката Андрія ГРИЦКА, що суд наклав арешт на труби, а машину, якою труби перевозили, відпустили.

Наразі це позиція самого Василя Паховчишина і він має право донести її до людей, а як розгортатимуться події далі, повідомимо вам згодом.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар