Конкурс з одного претендента на посаду керівника Центру первинної медичної допомоги виграв Андрій Бобак

SambirWZ
580
Те, що в Самборі відбувся конкурс на посаду директора Центру первинної медичної допомоги ви уже знаєте. Хоча слово «конкурс» тут не дуже пасує, оскільки свої послуги запропонував лише один кандидат – колишній заступник голови Самбірської районної ради, кандидат медичних наук Андрій БОБАК. Попередник – Олександр СІЛЕЦЬКИЙ з певних мотивів відмовився підкорювати ті вершини, на яких уже був.

З ДЕВ’ЯТИ членів конкурсної комісії шість віддали Андрію Івановичу свої голоси, утрималися лише три члени колективу. Залишилося дочекатися на підставі рішення комісії розпорядження міського голови Юрія ГАМАРА і пан Бобак береться до роботи. Серед інших пунктів його передвиборчої програми була дисципліна в колективі і цивілізоване надання медичних послуг самбірянам. Це та планка, з якої розпочинає…

А вразила неймовірно велика кількість привітань Андрію Івановичу зі сторінок соціальних мереж. Спочатку народ схвалював його новий титул кандидата медичних наук, потім натішитися не міг тим, що доктор-педіатр стане «завідуючим поліклінікою», навіть голова партії «Свобода» Олег ТЯГНИБОК привітав свого однопартійця з такою визначною перемогою. Складалося відчуття, що Андрій Іванович став не керівником первинки, а щонайменше – заступником міністра охорони здоров’я.

Роман ІВАНЧУК. 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар