«Корона» після заштрика

SambirWZ
107
Кінець минулого тижня приніс не зовсім радісні новини з фронту боротьби із коронавірусом. Якщо попередніх днів статистика не виходила за позначку «100», то, скажімо, у суботу вранці Львівщина уже мала 200 заслаблих, в тому числі і у Самбірському районі.

Кілька тижнів тому ми мали розмову з людиною, яка займається темпами вакцинації і дуже за них уболіває. Твердить, що надто малий відсоток вчителів пройшли щеплення. Це викликало таке обурення, що чиновниця навіть заговорила про саботаж державної програми з оздоровлення народу України… Ми в принципі нікого не агітуємо, бо, попри державні програми, є ще й бажання чи небажання людей. І, мабуть, силою тут важко чогось досягти, чи, скажімо, заборонами виїзду невакцинованих за кордон, чи казати, що школи не відкриють, якщо вчителі не матимуть заштрика. Шановні медики, треба просто переконати людей у необхідності вакцинування, а не діяти силовими методами. 

Мій приятель разом з дружиною були палкими прихильниками заштрика і одними з перших пройшли цей процес. Днями телефонує і каже, що дружина упіймала корону, в лікарню не поклали, лікується вдома… Таких рецидивів є немало і пацієнти не розуміють, чому так? Їх не конче влаштовує пояснення медиків про те, що вакцина не гарантує захист від повторного рецидиву, але хвороба протікатиме легше… 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар