Костянтина Жеваго назвали новим власником Воютицького спиртзаводу

SambirWZ
180
Приблизно пів року тому на наших теренах було немало галасу з приводу того, що Воютицький спиртзавод пішов на продаж. Людей мусили вивільнити, люди пручалися не тільки цьому, а й жадали збереження майна. Навіть взялися обороняти те, що залишилося, до приїзду нових власників… Хоча ніхто достеменно не казав, а хто ж новий господар території? І лише минулого тижня Інтернет розповсюдив новину про те, що засновник групи «Фінанси і кредит» Костянтин ЖЕВАГО формує окремий напрямок з виробництва спирту.

«Економічна правда» із посиланням на поінформоване джерело стверджує, що кістяк нового бізнесу Жеваго складають спиртзаводи держконцерну «Укрспирт», викуплені на торгах Фонду держмайна України. До складу групи бізнесмена входить 5 спиртзаводів, у тому числі і Воютицький. Ці підприємства були приватизовані упродовж грудня 2020 року – травня 2021 року. Всі вони були придбані однією і тією ж структурою – ТОВ «СКН «Сучасна комерційна нерухомість» (Київ). Сумарні витрати «СКН «Сучасна комерційна нерухомість» в приватизацію 5 спиртзаводів становлять 300 млн. грн. За даними «ЕП», кінцевим власником цих інвестицій є Костянтин Жеваго. Видання звернулося до бізнесмена за коментарем та наразі він не відреагував.

Нагадаємо, Костянтин Жеваго – бізнесмен, виконавчий директор гірничорудної компанії Ferrexpo. У рейтингу найбагатших людей від «Forbes Україна» на 2021 рік перебуває на третій позиції зі статком 2,4 млрд. доларів. Нардеп восьми скликань (ІІІ-VII), засновник банку «Фінанси та Кредит», який почали ліквідовувати у 2015 році за рішенням НБУ. Жеваго є фігурантом справи у причетності до розкрадання коштів банку «Фінанси та Кредит» на суму 2,5 млрд. грн., інформує «Економічна правда».

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар