Ковід повертається  до Самбірської лікарні

SambirWZ
178
Статистика захворювань на коронавірус не тішить. Фахівці прогнозували спалах на жовтень і так воно є. Щоправда, навіть за таких умов ми виробили собі певний імунітет і вже не конче реагуємо на виклики. У всякому випадку, торік паніки було значно більше. Практично усі заклади працюють в стабільному режимі, люди масок практично не носять. Хтось тішиться тим, що вакцинований, хтось запевняє, що уже перехворів і вдруге зараза не вчепиться.

Насправді, пронози нев-тішні і найліпшим показником залишається наповнюваність лікарень. Рудки уже під зав’язку – сотня ліжок зайняті. Як зізнався нам один лікар, Самбір аж кишить ковідом, а класти ніде. Телефонують у Львів, хоча і там переповнене все. Мабуть, саме тому обласне медичне начальство відновлює прийом хворих в інших містах. Зокрема, з понеділка запрацювала на боротьбу з вірусом Самбірська лікарня. 

Загалом в області 4170 ковідних ліжок – це наша госпітальна база, яка вже готова і може надавати допомогу пацієнтам. Понад 95 відсотків цих ліжок забезпечені киснем. Станом на сьогодні в стаціонарах області перебуває 2196 осіб. З них вакциновані 143 пацієнти. Стан вакцинованих близький до середньої важкості, всі вони перебувають у соматичних відділеннях», – зазначив Орест Чемерис, керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар