Козацькі забави без кулішу не бувають

SambirWZ
82
Видається на те, що організатори літнього відпочинку дітей мають зробити все можливе, би витягнути їх з домівок, відірвати від телефонів і комп’ютерів. Тому будь-які ігри на свіжому повітрі вітаються! нам приємно розповісти про дійство, яке називається першим міським етапом військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якому взяли участь сім роїв Хирівської громади.

Устаршій віковій групі перемогу святкував «Рисі» зі Стар’яви. Другими фінішували «Соколята» з ліцею, а треті – «Отамани» з Хирівської школи. У середній віковій групі переможну ходу своїх старших друзів підтримали представники зі Стар’яви, другою була Лопушниця, а третіми – «Сіроманці» з Терло.
Активну участь у змаганнях проявив і рій «Воля» з Городович. Звісно ж, були грамоти, призи, а ще, нам видається, пам’ятним залишиться справжній куліш, який приготували козаки ГО «Прикарпатська січ» (отаман Михайло СЕРЕДНИЦЬКИЙ). До ранкової руханки та участі в конкурсах юних змагунів закликав чарівний голос трембіти, тембром якого керував директор НД м. Хирів Андрій БЕРБИХ, а з роллю головного судді з честю упорався директор школи з Терло Олександр ТЕРЛЕЦЬКИЙ.
На велике подячне слово заслуговують спонсори заходу Іван ЗАГОРОДНИК та Михайло ПАНЬКО.

Роман БОЙКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар