Козицький «полікує» старосамбірську медицину 

SambirWZ
306
Ні для кого не секрет, що медицина у Старому Самборі тривалий час знаходиться у хронічному стані. Найбільш промовистим є той факт, що борг із зарплати до кінця року сягне 13 млн. грн.

Попри зарплату є іще ціла купа проблем. Нове керівництво медицини в особі доктора Володимира Корольчука намагається реанімувати хворого, себто зберегти Старосамбірську лікарню. Називають кілька причин такого стану. Зокрема, депутат Андрій Басараб нарікає, що лікарня обслуговує цілий колишній Старосамбірський район, на території якого утворилося чотири ОТГ, а фінансування і головний біль залишили одній Старосамбірській міській раді.

Депутат Василь Солтис розповів, що про стан старосамбірької медицини йшлося на зустрічі у Львівській ОДА і її голова Максим Козицький запевнив, що допоможе за умови, якщо самі медики будуть цього хотіти. Зокрема. наводили такий факт. У старосамбірській хірургії працює 8 хірургів, а у місяць роблять 15-16 оперативних втручань, мабуть, йдеться про хірургічні. Наскільки це достовірно, годі стверджувати, але на нашу не профе-сійну думку, цю роботу можуть виконувати 1-2 хірурги.

У свою чергу міський голова Ігор Трухим зауважив, що лікарня буде, але потрібно навчитися жити і працювати у відповідності із доходами. «Ми не можемо заробляти 1 гривню, а жити на дві і чекати від когось допомоги», – заявив мер.

Доктор Корольчук також вважає, що вихід із складної ситуації буде знайдено, лікарня      працюватиме. Для цього заручилися фахівцями із економіки і фінансів.

Втішним є те, що у Старому Самборі ближчим часом запрацює комп’ютерний томограф. Депутати проголосували за надання приміщення в оренду для його встановлення. 

 Йосип МАЛАНЯК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар