Куленепробивний захист – це чиєсь врятоване життя

SambirWZ
762
У Самбірському районному батальйоні територіальної оборони офіцер групи сил підтримки показав мені захисні пластини для бронежилетів. За швами зварювання здогадався, що вони саморобні. Але дуже надійні. Випробувані. Виготовлені із ресорних пластин автомобілів. Так українці знайшли вихід із потреб воєнної ситуації. Єдиний недолік – трохи заважкі. Зате гарантовано врятують життя воїна від ворожої кулі. Від її влучання залишається ледве помітний слід…   

Виробництво такого захисту для військових ЗСУ та підрозділів територіальної оброни налагодив Юрій Дюдяєв (на знімку) на приватному підприємстві, що в с. Торчиновичах біля Старого Самбора. На передову захисникам України від путінської навали відправив більше сотні захисних пластин. Відгуки про них, зізнався пан Юрій, схвальні. Добре відфрезеровані, підігнані до форми грудей та плечей.

Все ж Юрій Дюдяєв, як і офіцер територіальної оборони перед тим, також визнав, що мали б бути легші – одна пластина важить понад шість кілограмів, а їх для повного захисту воїна потрібно дві. Він готовий продовжувати добру справу заради перемоги, але просить допомогти йому матеріалами.

Журналісти у майстерні зустріли семирічного Романа – сина підприємця. Хлопчик  відбув дистанційні уроки і одразу прибіг до тата. Щоб, як сказав по-дорослому, допомогти йому та українським солдатам швидше перемогти ворога.

Микола СЕНЕЙКО.

Фото із сайту golosprykarpattia.in.ua

Вас це може зацікавити

Залишити комментар